Zde se nacházíte: Důležité informace > Anonymní on-line poradna lékaře

ON-LINE poradna lékaře

Zobrazení pouze zodpovězených dotazů s předmětem: necitlivy-penis

Necitlivý penis

Připojuji se k datazu Petra, na nejž jste dostatečně neodpověděl. Mám obdobný problém a myslím o něco horší. Mě by manželka udělat nemohla a s onanií to mám taky v poslední době těžší naž před lety. O erekci se píše všude a o tom, jak to pomocí medikamentů spravit. Ale o citlivosti nikde ani zmínka. A tak se ptám : existují přípravky ať už typicky farmaceutické či přírodní, které umí patřičně zvýšit citlivost celého penisu a hlavně žaludu ???
11.02.2011 03:51 | Luboš

Necitlivý penis

Dobrý den.
Je mi 39 let, jsem šťastně ženatý 18 let a s partnerkou se milujeme pravidelně 3-4krát týdně. Jsme psychicky v pohodě, při každém milování dosáhne prtnerka minimálně jednoho orgasmu a i já vždycky končím vyvrcholením.
Mám však problém s necitlivostí penisu. Velmi snadno se mi dostaví
erekce, která je dostatečná pro soulož min 20 minut., ale i déle.
Při milování střídáme různé polohy, včetně orálního sexu.
I přes dostatečnou erekci, nejsem schopen vyvrcholit s penisem v pochvě. Mám dlouhodobě pocit, že nemá v pochvě dostatečnou stimulaci. Proto také mé vyvrcholení vždy dosáhnu stimulací ruky partnerky, nebo vlastní. Ani jenomu z nás to nevadí, neboť partnerka už orgasmu dosáhla, takže končíme milování oba uspokojením. Ale musím se přiznat, bylbych rád, kdybych mohl končit milování také způsobem jako dříve, t.j. vyvrcholením bez dráždění rukou. Kromě partnerského sexuálního života celkem pravidelně onanuji. Při onanii nemám problémy s erekcí ani s vyvrcholením.
Chtěl jsem se proto zeptat, jaká by byla možná pomoc či existují-li nějaké prostředky pro zvýšení citlivosti žaludu.
Děkuji předem za odpověď
26.06.2009 11:14 | Petr
Dobrý den, Petře!
Z Vámi uvedených okolností spíše plyne to, že je nedostatečný pocit dráždění dán tím, že při Vámi praktikovaných polohách při sexuálním styku nedochází k těsnějšímu kontaktu penisu (žaludu, kůže těla penisu) se stěnami pochvy a tak k nedostatečnému dráždění, které by vedlo k orgasmu. Tak, jak je tomu při masturbaci.
Pomocí patrně nebude zvyšování citlivosti penisu, spíše změnou poloh při styku zkuste zvýraznit tření penisu o stěny v pochvě a tak zvýšit pravděpodobnost orgasmu vyvolaného pohyby penisu v pochvě.
Zkuste také na toto téma pohovořit s manželkou, je možné, že i ji bude změna těšit a budete spokojeni oba.
29.06.2009 23:23 | Libor Zámečník
seznam lékařů

test sexuálního zdraví

lékařská poradna
Úvod © 2009  Fórum sexuální vitality